mężczyzna

Współcześni, zadbani  mężczyźni  stanowią  liczną, coraz bardziej wymagającą grupę klientów salonów fryzjerskich.  Niestety, nie każdy salon fryzjerski posiada odrębną ofertę skierowaną specjalnie dla mężczyzn oraz odpowiednie warunki zapewniające mężczyzną pełną dyskrecję i poczucie komfortu.
Usługi skierowane do mężczyzn muszą być  szybkie, komfortowe i dyskretne. Mężczyźni chcą skutecznych rozwiązań i odpowiadających ich potrzebom produktów.
Rozumiemy jak ważną rolę ogrywa wygląd zewnętrzny w życiu nowoczesnego, aktywnego mężczyzny i właśnie dla niego przygotowaliśmy specjalną, „skrojoną na miarę”, „męską” ofertę.  W naszym salonie wszelkie męskie usługi, mogące sprawiać dyskomfort i wprowadzać w zakłopotanie (koloryzacja, odsiwianie) wykonujemy w oddzielnym pomieszczeniu.

 

usługi fryzjerskie - kliknij aby rozwiąć lub zwinąć

Wszystkie metody i techniki cięć męskich.
Analizę włosa oraz dobór profesjonalnych produktów pielęgnacyjnych i preparatów do stylizacji włosów z męskiej linii Kerastase Homme i L’oreal Professionnel Homme.
Zabiegi pielęgnacyjne wzmacniające włosy,
Zabiegi przeciw wypadaniu włosów,
Odsprzedaż produktów przeciw wypadaniu włosów oraz produktów pielęgnacyjnych do stosowania w domu.
Nowoczesną, męską koloryzację:

Odsiwianie metodą Cover 5’

Mężczyźni chcą w dyskretny sposób zapanować nad oznaką dojrzałości – siwizną. Pragną zatuszować swoje siwe włosy szybko, skutecznie, bez spędzania wielu godzin w salonie fryzjerskim i co najistotniejsze – osiągnąć naturalny rezultat. W odpowiedzi na te wszystkie oczekiwania L’oreal Professionnel Homme wprowadził nową, rewolucyjną usługę - COVER 5’ . W ciągu zaledwie pięciu minut produkt wzmacnia naturalny kolor włosów, tuszując siwe włosy w sposób naturalny, dyskretny i całkowicie bezpieczny.
Zobacz jakie to proste:

 

kosmetyczny niezbędnik prawdziwego mężczyzny - kliknij aby rozwiąć lub zwinąć


Renaxil L`Oréal Professionnel Homme to  innowacyjny produkt, który przeciwdziała wypadaniu włosów. Pierwsze efekty jego działania widać już po 6 tygodniach.

Preparat zawiera  dwie opatentowane substancje – Madekasozyd i Aminexil, które łagodzą działanie niesprzyjających czynników zewnętrznych i wewnętrznych odpowiedzialnych za wypadanie włosów.

Linia Renaxil składa się z dwóch preparatów:

Renaxil Początkowe Wypadanie Włosów

Zalecany w przypadku znacznego przerzedzenia się włosów. Oprócz silnych substancji stymulujących wzrost włosów zawiera polimer zagęszczający, który daje wrażenie bujniejszej czupryny.

Renaxil Zaawansowane Łysienie

W przypadku gdy łysina jest już widoczna, a zakola coraz większe pojawia się dodatkowa potrzeba ochrony skóry głowy.  Oprócz całej gamy silnych składników aktywnych preparat wzbogacono dodatkowo filtrem Mexorylem SX, który działa ochronnie na skórę głowy.

Kuracja przeciw wypadaniu włosów L’Oreal Professionnel AMINEXIL ADVANCED

Opatentowany program walki z wypadaniem włosów o podwójnym działaniu, który wspomaga przytwierdzenie korzenia włosa w skórze głowy.
Aminexil®, to opatentowana przez Dział Badań Naukowych L’Oréal cząsteczka aktywna działa wokół mieszka włosowego, aby przeciwdziałać procesowi usztywniania kolagenu (testy in vitro), który gromadząc się wokół mieszka włosowego uniemożliwia prawidłowe przytwierdzenie włosa. Pod wpływem działania Aminexilu® włókno włosa może silniej osadzić się w skórze głowy.
Wypadanie włosów zostaje znacznie zmniejszone.
Skuteczność Aminexilu® w walce z wypadaniem włosów została potwierdzona w badaniach klinicznych w porównaniu z placebo, przeprowadzonych na grupie 130 osób dotkniętych łysieniem, po 6 tygodniach stosowania preparatu.

UNIKALNY kompleks odżywczy Omega-6*- Pobudza aktywność korzenia włosa.
Aby móc się rozwijać, każda komórka organizmu potrzebuje podstawowych składników odżywczych. Kompleks odżywczy Omega-6*, pochodna jednego z niezbędnych kwasów tłuszczowych działa wewnątrz korzenia włosa, aby pobudzać jego aktywność. Kompleks ten zostaje przekształcony w lipidy, głównie w ceramid będący jedną z substancji budulcowych włosa, aby wzmacniać włókna u jego nasady (test in vitro).

Kerastase Homme - kliknij aby rozwiąć lub zwinąć

Capital Force to pierwsza seria Kerastase skierowana wyłącznie do mężczyzn. Wszystkie produkty zawierają System Taurine zapobiegający deformacji cebulek, Argininę stymulującą  krążenie w skórze głowy oraz D-Biotynę chroniącą kapitał męskich włosów. Całą gama sprawia, że włosy stają się mocniejsze, ich kapitał wzmocniony, a potrzeby męskiej skóry głowy zaspokojone.

Polecamy:
 • Szampon do włosów tracących gęstość -  Aktywator o działaniu zagęszczającym i wzmacniającym ( bez spłukiwania)
 • Szampon do włosów z tendencją do łupieżu - Aktywator do skóry głowy z tendencją do łupieżu ( bez spłukiwania)
 • Szampon energetyzujący do włosów normalnych
 • Szampon do włosów przetłuszczających - Aktywator do tłustej skóry głowy ( bez spłukiwania)
 • Kuracje przeciw wypadaniu włosów - Hamują wypadanie włosów i stymulują produkcję materii włosa. Formuły działają zapobiegawczo zarówno na stałe jak i okresowe wypadanie włosów.
 • Kąpiel Prevention - Wzmacniająca kąpiel do codziennego stosowania.
 • Kąpiel Stimuliste GL - Wzmacniająca kąpiel do włosów przerzedzonych, skłonnych do wypadania i tracących gęstość.
 • Spray Stimuliste GL - Silna, stymulująca odżywka w spray’u bez spłukiwania. Przeciwdziała wypadaniu włosów, wzmacnia je i uodparnia na działanie czynników zewnętrznych.
 • Ampułki Aminexil GL - Bardzo skuteczna kuracja przeciwdziałająca wypadaniu włosów oparta na Aminexilu i Gluko lipidach. Aminexil wspomaga przytwierdzenie korzenia włosa w skórze głowy. Jest to cząsteczka aktywna, która działa wokół mieszka włosowego, aby przeciwdziałać procesowi usztywniania kolagenu, który gromadząc się wokół mieszka włosowego uniemożliwia prawidłowe przytwierdzenie włosa. Pod wpływem działania Aminexilu® włókno włosa może silniej osadzić się w skórze głowy. Wypadanie włosów zostaje znacznie zmniejszone.
 • Skuteczność Aminexilu® w walce z wypadaniem włosów została potwierdzona w badaniach klinicznych w porównaniu z placebo, przeprowadzonych na grupie 130 osób dotkniętych łysieniem, po 6 tygodniach stosowania preparatu.
 • Tabletki Densi – Recharge - Suplement diety przywracający gęstość włosom od wewnątrz oraz zapobiegający ich wypadaniu. Zawarty w formule kompleks wzbogacony o kwasy Omega 3 i 6, Cynk oraz przeciwutleniacze: Vit. C, E, Likopen, pomaga walczyć z deformacją cebulek włosa, odżywia i skutecznie chroni włosy. Efekty są widoczne po 2 miesiącach stosowania.

 

Zobacz też tutaj