salon

zapraszamy do salonu

Salon ExpertKerastase Paris
L’oreal Professionnel

Witamy w Salonie „Paul Dobrzycki Hair Design”

Salon „Paul Dobrzycki Hair Design" to miejsce prestiżowe i niezwykłe, pełne uroku i klasy. Wyróżniają nas najwyższej jakości usługi będące zawsze o krok do przodu przed innymi fryzjerami, kreatywność, pasja i pełne zaangażowanie naszych Fryzjerów - Stylistów oraz atmosfera przyjaźni i relaksu. Całość wieńczy przepiękne wnętrze salonu, nie będące dziełem przypadku. Nad każdym detalem czuwał jeden z najlepszych architektów i projektantów w Łodzi.

 

Niezwykły klimat wnętrza tworzą odważne połączenia nowoczesności i klasycznej elegancji. Kolorystyka salonu ogranicza się do trzech, fantastycznie współgrających ze sobą kolorów: Białego, czarnego i czerwonego. Kryształowe żyrandole, czerwone skórzane fotele imitujące skórę krokodyla i recepcja pikowana kryształkami Swarowskiego to tylko nieliczne elementy składające się na oryginalne wnętrze salonu.

 

Salon „Paul Dobrzycki Hair Design" otrzymał certyfikat "Salon Expert" L’Oréal Proffessionel".

Salon Expert to elitarne grono salonów ściśle współpracujących z marką L’Oréal Professionnel, symbolizujące: prestiż, profesjonalizm i nowoczesność. Dzięki regularnym szkoleniom organizowanym przez markę L’Oréal Professionnel, Salony Expert oferują najwyższej jakości usługi, co dla klientki jest gwarancją satysfakcji i profesjonalizmu fryzjera.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć salonu.

 

przychodzi gwiazda do fryzjera

Przycjodzi gwiazda do fryzjera
"..... Celebrytka w salonie piękności ma być traktowana po królewsku - nadskakuje jej co najmniej kilka osób, które zrobią dla niej prawie wszystko - podadzą szampana, przyniosą z restauracji obiad, zaparzą ulubiony gatunek kawy, zajmą się dzieckiem, wyprowadzą psa na spacer ..."

czytaj cały artykuł