elixir ultime

Magia olejków dla piękna Twoich włosów! Najbardziej zmysłowa linia pielęgnacyjna Kerastase oparta na bazie 4 olejków odpowiedzialnych za: odżywienie, ochronę, blask i odporność.

Przemień swoje zabiegi pielęgnacyjne  w ekskluzywny rytuał, aby włosy stały się niewiarygodnie odżywione, miękkie i pełne blasku.

W składzie serii:

  • Zmysłowa kąpiel oczyszczająca - pierwsza kąpiel Kérastase na bazie olejków. Formuła do codziennego oczyszczania włosów. Intensywna, a zarazem delikatna pielęgnacja, nieobciążająca włosów.
  • Maska upiększająca - pierwsza maska Kerastase na bazie olejków. Potężna dawka szlachetnych olejków oferuje włosom intensywne odżywienie.

 oraz Eliksiry (olejki) pielęgnacyjne bez spłukiwania, dostępne w czterech wariantach:

  • Elixir Ultime - pierwsza uniwersalna pielęgnacja z technologią Oléo-Complexe od Kérastase, która łączy cztery cenne olejki: Pracaxi, Arganowy, Kukurydziany oraz Kameliowy.
  • Elixir Ultime z ekstraktem z Herbaty Imperialnej: Włosy koloryzowane. Najbardziej zmysłowa pielęgnacja Kérastase dla włosów koloryzowanych, z Oléo-Complexe i Herbatą Imperialną
  • Elixir Ultime z ekstraktem z Drzewa Moringa: Włosy osłabione. Najbardziej zmysłowa pielęgnacja Kérastase dla włosów osłabionych, z Oléo-Complexe i Drzewem Moringa
  • Elixir Ultime z ekstraktem z Róży Millenium: Włosy cienkie i uwrażliwione. Najbardziej zmysłowa pielęgnacja Kérastase dla włosów cienkich i uwrażliwionych, z Oléo-Complexe i Różą Millenium

 

Zobacz na stronie Kerastase