kerastase initialiste - serum wzmacniające włosy

Serum Initialiste to innowacyjny produkt, który uwolni piękno Twoich włosów. Jest to pierwszy taki produkt Kerastase do włosów i skóry głowy, który widocznie wzmacnia, odżywia i pogrubia włosy. Piękno włosów zainicjowane u swojego źródła!

INITIALISTE daje możliwość wpływania na jakość istniejących, jak i wzrastających włosów. INITIALISTE został stworzony, aby korzystnie wpływać na: MATERIĘ WŁOSÓW - aby stały się grubsze; ODPORNOŚĆ - aby, zostały wzmocnione; POŁYSK - aby włosy zyskały piękny, naturalny blask. Już po 1 miesiącu stosowania włosy stają się mocniejsze i bardziej odżywione.*
*Test samooceny. Próba 129 kobiet.

Dzięki Initialiste włosy są:

widocznie grubsze, wzmocnione i miękkie, błyszczące i wyglądają zdrowo oraz bardziej odporne - do 93% mniej uszkodzeń.

Zastosowana technologia:

Unikalna wiedza naukowców L'Oreal w połączeniu z mistrzostwem biotechnologii roślin, zainspirował rewolucyjny Kerastase INITIALISTE.
Po rygorystycznych procesach selekcji, podczas których zbadano różne rodzaje roślin, naukowcy skoncentrowali swoje wysiłki na komórkach roślinnych z Malus Domestica (odmiany jabłoni). Ekstrakty te doprowadziły do powstania innowacyjnej technologii Complexe Régénérateur INITIALISTE.

Sposób użycia:

  • serum stosuj bezpośrednio na skórę głowy po umyciu i osuszeniu włosów ręcznikiem,
  • delikatnie wmasuj serum równomiernie na całej skórze głowy.

 

Pojemność: 60ml

Wszystkie oferowane w salonie Paul Dobrzycki Hair Design produkty są oryginalne, nowe i pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów.

Informacje dodatkowe

Typ włosów >>    Do wszystkich rodzajów
Funkcja  >>  Gęstość, Nabłyszczanie, Objętość, Pogrubianie, Regeneracja.

 

Zobacz na stronie Kerastase