zabiegi L’oreal

CRISTALCEUTIC – pierwsza na świecie usługa KRYSTALIZACJI KOLORU!

Światowa Nowość od L’oreal – Cristalceutic - Usługa KRYSTALIZACJI KOLORU! Jak to działa? Natychmiast po wykonaniu koloryzacji fryzjer-ekspert nakłada na włosy specjalne serum, które otwiera łuskę włosa i wnika głęboko w jego strukturę gdzie otacza pigmenty koloru tysiącem mikrokryształów. Następnie fryzjer-ekspert nakłada na włosy Spray Finalizujący utrwalający efekt zabiegu, a klientka dostaje do domu zestaw 6 hermetycznych tubek zawierających unikalną maseczkę Cristalceutic. Należy REGULARNIE raz w tygodniu, po umyciu włosów przełamać pojedynczą tubkę i nanieść jej zawartość na włosy. W efekcie włosy wyglądają olśniewająco! Kolor jest głęboki, błyszczący i bardzo trwały. Włosy tryskają zdrowiem, energią i kryształowym blaskiem. Nigdy wcześniej kolory nie był tak piękny i wyrafinowany!

Fiberceutic - Intensywna kuracja wypełniająca L’oreal Expert

Jest ona przeznaczona jest do włosów bardzo zniszczonych i porowatych, po intensywnych zabiegach chemicznych. Zabieg odbudowuje wewnętrzną strukturę, dzięki czemu włosy stają się odżywione i miękkie oraz odporniejsze na uszkodzenia. Główny komponent kuracji to Intra-Cylane, który działa wewnątrz włosa, odbudowując go, jak i na zewnątrz poprzez wzmocnienie powłoki. Preparat chroni także przed kolejnymi uszkodzeniami. W efekcie włosy są odżywione i naturalne w dotyku. Po umyciu włosów fryzjer – ekspert nakłada specjalną strzykawką serum na pasma włosów, następnie pokrywa je maską Fiberceutic dobraną do rodzaju włosów. Po 10 minutach piękno włosów oraz ich wewnętrzna i zewnętrzna siła zostają przywrócone.

Keratynowa odbudowa włosa L’oreal Pro - Kreatin

L'oreal Pro – Kreatin to rewolucyjna kuracja natychmiast wypełniająca i regenerująca zniszczone, osłabione włosy. 15 minutowy superintensywny zabieg naprawczy wykonywany jest w salonie z użyciem Ozonoterapii. Pro -Kreatin natychmiast wzmacnia i chroni włosy, rekompensuje utratę  naturalnego budulca, działa między łuskami wzmacniając ich spoistość. Włosy są odżywione i odbudowane, odczuwalnie do 70% mniej złamanych włosów.

Salon Expert
Salon Expert to elitarne grono salonów ściśle współpracujących z marką L’Oréal Professionnel, symbolizujące: prestiż, profesjonalizm i nowoczesność. Dzięki regularnym szkoleniom organizowanym przez markę L’Oréal Professionnel, Salony Expert oferują najwyższej jakości usługi, co dla klientki jest gwarancją satysfakcji i profesjonalizmu fryzjera.