Właściciele:

 

Maciek Kolinka

Współwłaściciel, Manager i twórca marki „Paul Dobrzycki Hair Design”

Z wykształcenia dziennikarz, absolwent Filologii Polskiej. Z zamiłowania stylista, makijażysta, specjalista do spraw wizerunku. Porzucił etat redaktora, by stworzyć miejsce, w którym fryzjerzy i styliści będą dbali o piękno innych. Perfekcjonista. Pracoholik całym sercem oddany Salonowi. Kocha zwierzęta, chętnie bierze udział w akcjach i wydarzeniach charytatywnych. Prywatnie pasjonat designu, architektury wnętrz i historii Hollywood. Fan muzyki i kolekcjoner porcelany.

 

Paweł „Paul” Dobrzycki

Współwłaściciel, Top Stylista

Kocha wyzwania – podejmuje się najtrudniejszych koloryzacji i strzyżeń, dlatego w jego fotelu zasiadają najbardziej wymagający Klienci. Zawsze uśmiechnięty i serdeczny. Chętnie pomaga innym i całym sercem angażuje się w działania charytatywne. Kocha podróże, ludzi i zwierzęta. Poczuciem humoru i żartem rozładowuje stresujące sytuacje. Prywatnie wielki fan Harrego Pottera, gier na PlayStation i chipsów paprykowych. Świetnie gotuje!

 

 

Styliści:

 

Marlena Witkowska

Fryzjer Stylista

Jest z nami już 10 lat, czyli od początku istnienia Salonu! 20 lat doświadczenia zawodowego czyni z niej prawdziwego eksperta w dziedzinie strzyżeń i koloryzacji. Jest bardzo precyzyjna i dokładna. Nieustannie poszukuje ciekawych inspiracji, możliwości rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Na co dzień „eksperymentuje” w naszym Salonie, a po godzinach… uwielbia gotować, poznawać kuchnie świata i łączyć smaki.

 

Izabela Charbicka

Fryzjer Stylista

Iza kocha kolory, a kolory kochają Izę. Choć przez 13 lat doświadczenia zawodowego osiągnęła bardzo wiele, nadal poszukuje odcienia idealnego dla swoich Klientek i… siebie. Kocha balejaże i koloryzacje wielotonowe. Pasjonatka blondów. Izabela to kobieta z charakterem, silna, konkretna i twardo stąpająca po ziemi. Wie, czego chce od życia i nie boi się walczyć o swoje. Interesuje się psychologią, designem i wystrojem wnętrz.

 

Róża Jaskulska

Fryzjer Stylista

Zawsze uśmiechnięta, tryskająca energią i humorem, zaraża wszystkich dobrym nastrojem. Niekwestionowana specjalistka pielęgnacji włosów i masażu skóry głowy. Rozkochana w Kerastase. Niczym trycholog zagląda we włosy specjalną kamerą, by zdiagnozować ich potrzeby i dobrać najlepszą kurację. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła 13 lat temu. Fryzjerka z wyboru, pracuje z pasją i zaangażowaniem. Prywatnie kocha kontakt z naturą, długie spacery nad polskim morzem, uwielbia dobre książki i… dobrą zabawę.PAUL DOBRZYCKI HAIR DESIGN Maciej Kolinka & Paweł Dobrzycki


Adres
ul. Drewnowska 43a
91-002 Łódź

hello@pauldobrzycki.pl +42 236 11 72 +42 307 20 00
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 19:00

    Formularz kontaktowy