Przed wykonaniem każdego Rytuału Kerastase, Fryzjer – Doradca Kerastase przeprowadzi z Państwem profesjonalną konsultację podczas której zbada Państwa włosy i skórę głowy specjalną kamerą.  Dzięki zebranemu wywiadowi oraz wynikom badania kamerą  będzie mógł dobrać Rytuał Kerastase stworzony „ na miarę” specjalnie dla Państwa. Rytuał Fusio Dose – natychmiastowy efekt

Pięć minut podczas których włosy przechodzą całkowitą metamorfozę. Siła składników aktywnych wnika w każde pojedyncze włókno włosów dla uzyskania natychmiastowego piękna. Ten rytuał natychmiast wzmacnia włosy o 56 %.

Co to jest Fusio – Dose?

Fusio – Dose to połączenie koncentratu znajdującego się w ampułce ze specjalnym  Boosterem. Po dodaniu Boostera do ampułki stężone substancje aktywne zawarte w boosterze łączą się z koncentratem z ampułki.  Cztery różne ampułki i cztery różne boostery – nieograniczone możliwości w tworzeniu indywidualnej pielęgnacji  specjalnie dla Państwa potrzeb.                              

W  skład rytuału Fusio – Dose wchodzą: 

  • Kąpiel z masażem, Koncentrat + Booster
  • Teksturyzacja Kerastase

Przykład:

Długie włosy klientki w wyniku wielu intensywnych koloryzacji stały się bardzo suche, osłabione i uwrażliwione. Włosy źle się rozczesują, łamią i kruszą. Klientka marzy o gładkich, lśniących i mocnych włosach.  Fryzjer – Doradca Kerastase łączy koncentrat odżywiający i wygładzający suche, wrażliwe włosy nadający im natychmiastową miękkość, odżywienie i jedwabistość z Boosterem wypełniającym puste przestrzenie we wnętrzu włosa spowodowane uszkodzeniem i brakiem naturalnego cementu międzykomórkowego. Wewnętrzna struktura włosa jest wzmocniona, siła włosów zwiększa się o 56%.

Rytuał Fusio – Dose rozbudowany

Rytuał rozbudowany w przeciągu 15 minut zmienia wygląd włosów, tak aby na nowo cieszyć się ich pięknem. Zapewnia długotrwałe i wielowymiarowe rezultaty.  Fryzjer – Doradca Kerastase skomponuje Rytuał Intensywny specjalnie dla Państwa wzmacniając działanie Koncentratu i Boostera Fusio – Dose doborem odpowiedniej Maski Kerastase oraz Ozonoterapią.

W skład Rytuału Fusio – Dose wchodzą:

  • Kąpiel i masaż, Koncentrat i Booster Fusio – Dose
  • Maska Kerastase z masażem
  • Ozonoterapia
  • Teksturyzacja Kerastase

Rytuał KWATER

#OkazjaByBłyszczeć

Kobiety marzą, by po wyjściu z salonu ich włosy były odżywione, błyszczące i płynne w ruchu. Czasami jednak nie mają czasu na intensywny rytuał pielęgnacyjny. Odpowiadając na potrzeby współczesnych kobiet pragnących efektu WOW, tu i teraz przedstawiamy błyskawiczny efekt tafli wody na włosach, dzięki przełomowej technologii Lamellar zastosowanej w produkcie K Water – poznaj środek na wzmocnienie włosów o natychmiastowym działaniu!

BLASK

WYGŁADZENIE POWIERZCHNI WŁOSÓW SPRAWIA, ŻE LEPIEJ ODBIJAJĄ ONE ŚWIATŁO, CO NADAJE IM ZDROWY BLASK.

MIĘKKOŚĆ

K WATER BŁYSKAWICZNIE ODNAWIA POWIERZCHNIĘ WŁÓKIEN WŁOSÓW, REDUKUJE NIERÓWNOŚCI, NADAJE IM GŁADKI WYGLĄD I SPRAWIA, ŻE STAJĄ SIĘ MIĘKKIE W DOTYKU

LEKKOŚĆ

INTELIGENTNE ZWIĄZKI PIELĘGNACYJNE W K WATER OSIADAJĄ JEDYNIE NA TYCH OBSZARACH POWIERZCHNI WŁOSA, KTÓRE WYMAGAJĄ ODŻYWIENIA, WIĘC WŁOSY NIE SĄ NADMIERNIE OBCIĄŻANE.

GŁADKOŚĆ

NAPRAWCZE DZIAŁANIE BLASZEK PREPARATU SPRAWIA, ŻE WŁOSY ŁATWIEJ SIĘ ROZCZESUJĄ JUŻ PO JEDNYM UŻYCIU. TYLE WYSTARCZY, BY ZMNIEJSZYĆ LICZBĘ ZŁAMANYCH I USZKODZONYCH WŁOSÓW.

Olaplex

Olaplex, rozwiąznie, które uratuje nawet najbardziej zniszczone włosy.

Regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe przywracając włosom naturalną strukturę. 

Olaplex, rozwiąznie, które uratuje nawet najbardziej zniszczone włosy. Regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe przywracając włosom naturalną strukturę. Włosy zbudowane są z łańcuchów keratynowych, które zapewniają trwałą konstrukcję włosa. Łańcuchy te są połączone mostkami dwusiarczkowymi, które codziennie ulegają licznym zerwaniom poprzez zabiegi koloryzacji, a także podczas codziennej stylizacji takiej jak suszenie, prostowanie, a nawet czesanie. Olaplex jest jedynym produktem na rynku, który jest w stanie odbudować zerwaną strukturę włosa. Efekt jest permanentny do momentu ponownego uszkodzenia włosów zabiegami chemicznymi i mechanicznymi.

Olaplex składa się z 3 etapów. Dwa z nich wykonujmy w salonie, a krok trzeci klientka może wykonać sama w domowym zaciszu.

PAUL DOBRZYCKI HAIR DESIGN Maciej Kolinka & Paweł Dobrzycki


Adres
ul. Drewnowska 43a
91-002 Łódź

hello@pauldobrzycki.pl +42 236 11 72 +42 307 20 00
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 19:00

    Formularz kontaktowy